Hakkımda

Lisans: Başkent Üniversitesi, Psikoloji Bölümü
Yüksek Lisans: Queen Mary University of London, Mental Health&Psychological Therapies (Klinik Psikoloji)
Çalışma Alanları: Klinik psikoloji, travma psikolojisi, travma sonrası stres bozukluğu, kaygı bozuklukları, stres ve psikopatoloji, stres ve stres yönetimi, kişilerarası ilişki ve iletişim problemleri, kendini tanıma ve öz-farkındalık, yas süreçleri.

EĞİTİM BİLGİLERİM

Lisans eğitimimi Başkent Üniversitesi Psikoloji Bölümü’nde tamamladım. Daha sonra Londra’da Queen Mary University of London’da yüksek lisans eğitimime Mental Health: Psychological Therapies (Klinik Psikoloji) bölümünde devam ettim. Bu eğitimim boyunca IMECE Women’s Centre’da çalıştım ve düzenli olarak Varoluşçu Terapi odaklı süpervizyon alma fırsatı buldum. Ayrıca, Barts and The London School of Medicine‘a bağlı Psikiyatr Merkezi The Wolfson Institute of Preventive Medicine’da haftalık olarak verilen klinik eğitimlere katıldım. “Travma Sonrası Stres Bozukluğu’nda Mindfulness(Bilgece Farkındalık) Temelli Terapiler ile EMDR Tedavisinin Etkilerinin Karşılaştırılması” başlıklı tez çalışmam ile buradan mezun oldum.

2019 Eylül ayında İngiltere’de uzmanlık eğitimimi tamamladıktan sonra Türkiye’ye dönüş yaptım. 2019 Eylül ayından itibaren Başkent Üniversitesi, Psikoloji Bölümü, Stres Yönetimi Uygulama ve Araştırma Merkezi’nde uzman psikolog/psikoterapist olarak çalışmaktayım.

2020 yılında başladığım Prof Dr. Ceylan Daş’ın Geştalt Terapi Derneği’nde verdiği 4 senelik Geştalt Terapi Eğitimi’nin ilk senesindeyim.

Online ve yüz yüze olarak yetişkin bireylere psikoterapi hizmeti veriyorum.

*Yükseköğretim Kurulu Başkanlığı (YÖK) tarafından 03.06.2020 tarihinde İngiltere’de aldığım uzmanlık eğitimimin Türkiye’de Klinik Psikoloji eğitimine denk olduğu onaylanmıştır.


Çalışma Alanlarım: Klinik psikoloji, yetişkin psikolojisi, travma psikolojisi, travma sonrası stres bozukluğu, kaygı problemleri, stres ve psikopatoloji, stres ve başa çıkma, kişilerarası ilişki ve iletişim problemleri, kendini tanıma ve öz-farkındalık, yas süreçleri.